There are items in your quote.
Total Prices:
Bekijk groter CW384
Nieuw product
Dit product is niet meer op voorraad
Beschikbaarheidsdatum:

True T-23F-HC vrijstaande vriezer 651L
Bruikbare inhoud: 459L | RVS voorzijde | Aluminium zij- en achterpaneel | R290 RVS & aluminium 207,4(h) x 68,6(b) x 75(d)cmOntvanger :
* Verplichte velden
of Annuleer
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Stroomverbruik (Kw/24h) | 230V |
| Output | 506 W |
| Lengte (cm) | 207,4(h) x 68,6(b) x 75(d)cm |
| Levertijd | #REF! |
| Dames | Heren | Unisex | Het automatische ontdooiingssysteem schakelt zich op intervalbasis in en schakelt zich uit wanneer de juiste temperatuur bereikt is. Zorgt voor energiebesparing en de kortst mogelijke ontdooicyclus. |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuur Bereik | -23°C tot -23,3°C |
| Afmeting Intern | 130(h) x 59,1(d)cm |
| Gewicht (kg) | 107kg |
| Afmeting | 207,4(h) x 68,6(b) x 75(d)cm |
| Afmeting Isolatie | 4,3cm |
| Koelmiddel | R290 / GWP 3 |
| Properties | RVS & aluminium |