There are items in your quote.
Total Prices:
Bekijk groter CK305
Nieuw product
Dit product is niet meer op voorraad
Beschikbaarheidsdatum:

True 3-deurs pizza werkbank TPP-AT2-93-HC
Capaciteit: 12 x GN 1/3 RVS & aluminium 113,8(h) x 236,9(b) x 82(d)cmOntvanger :
* Verplichte velden
of Annuleer
| Temperatuur Bereik | +0,5°C tot +5°C |
| Stroomverbruik (Kw/24h) | 230V |
| Levertijd | #REF! |
| Output | 759 W |
| Lengte (cm) | 113,8(h) x 236,9(b) x 82(d)cm |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Dames | Heren | Unisex | Inclusief snijplank over de volledige lengte (496mm). Hygiënische en sterke witte HDPE snijplank. |
| Materiaal | RVS |
| Afmeting | 113,8(h) x 236,9(b) x 82(d)cm |
| Afmeting Isolatie | 4,445cm |
| Gewicht (kg) | 218kg |
| Koelmiddel | R290 / GWP 3 |
| Properties | RVS & aluminium |