There are items in your quote.
Total Prices:
Bekijk groter CU605
Nieuw product
Dit product is niet meer op voorraad
Beschikbaarheidsdatum:

Buffalo Bistro Dubbele Contactgrill Glad/Glad
Power: 2.9kW. Dubbele grill. Gladde boven- en onderplaten RVS 430 21(h) x 55(b) x 39,5(d)cmOntvanger :
* Verplichte velden
of Annuleer
| Lengte (cm) | 21(h) x 55(b) x 39,5(d)cm |
| Stroomverbruik (Kw/24h) | 230V |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuur Bereik | +100°C tot +300°C |
| El. Vermogen (kW) | 230V |
| Dames | Heren | Unisex | Verwijderbare lekbak voor eenvoudige reiniging |
| Levertijd | #REF! |
| Soort Vermogen | Elektrisch |
| Gewicht (kg) | 28,5kg |
| Afmeting | 21(h) x 55(b) x 39,5(d)cm |
| Properties | RVS 430 |