There are items in your quote.
Total Prices:
Bekijk groter CK306
Nieuw product
Dit product is niet meer op voorraad
Beschikbaarheidsdatum:

True 1-Deurs Saladetoonbank Tssu-27-08
8 x 1/6 GN RVS & aluminium 109,3(h) x 70,2(b) x 76,6(d)cmOntvanger :
* Verplichte velden
of Annuleer
| Volume | 184L |
| Lengte (cm) | 109,3(h) x 70,2(b) x 76,6(d)cm |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| Stroomverbruik (Kw/24h) | 230V |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuur Bereik | +0,5°C tot +5°C |
| El. Vermogen (kW) | 230V |
| Levertijd | #REF! |
| Dames | Heren | Unisex | Compatibel met Extra GN-panmaten en -opstellingen |
| Output | 368 W |
| Afmeting Isolatie | 4,445cm |
| Afmeting | 109,3(h) x 70,2(b) x 76,6(d)cm |
| Gewicht (kg) | 75kg |
| Koelmiddel | R290 / GWP 3 |
| Properties | RVS & aluminium |