There are items in your quote.
Total Prices:
Bekijk groter CX129
Nieuw product
Dit product is niet meer op voorraad
Beschikbaarheidsdatum:

True Dubbeldeurs Koelkast Tssu-60-24M-B-St-Hc Flid
506W. Breedte: 1534mm. 24x 1/6 GN top RVS & aluminium 96,1(h) x 153,4(b) x 86,7(d)cmOntvanger :
* Verplichte velden
of Annuleer
| Stroomverbruik (Kw/24h) | 220-240V |
| Levertijd | #REF! |
| Temperatuur Bereik | +0,5°C tot +5°C |
| El. Vermogen (kW) | 220-240V |
| Dames | Heren | Unisex | Compatibel met Extra GN-bakformaten (apart verkrijgbaar) |
| Lengte (cm) | 96,1(h) x 153,4(b) x 86,7(d)cm |
| Gewicht (kg) | 157kg |
| Afmeting | 96,1(h) x 153,4(b) x 86,7(d)cm |
| Koelmiddel | R290 / GWP 3 |
| Properties | RVS & aluminium |