






















Geen producten
There are items in your quote.
Total Prices:
Bekijk groter CW387
Nieuw product
Dit product is niet meer op voorraad
Beschikbaarheidsdatum:

True Koeling Met 2 Glazen Deuren 991L Staand Zwart Gdm-35-Hc-Tsl01
Gelamineerd vinyl buitenkant. & Aluminium binnen kant. R290. Op bestelling gemaakt Aluminium & RVS 199,8(h) x 100,4(b) x 75,9(d)cmOntvanger :
* Verplichte velden
of Annuleer
| Dames | Heren | Unisex | Extra heldere True LED-interieurverlichting loopt over de lengte van de deur, voor heldere en gelijkmatige verlichting van uw productdisplay |
| Output | 1058 W |
| Lengte (cm) | 199,8(h) x 100,4(b) x 75,9(d)cm |
| Levertijd | #REF! |
| Stroomverbruik (Kw/24h) | 230V |
| Materiaal | Aluminium |
| Volume | 991L |
| Temperatuur Bereik | +0,5°C tot +3,3°C |
| Garantie | 5 jaar onderdelen en arbeid |
| El. Vermogen (kW) | 230V |
| Afmeting Intern | 130(h) x 57,3(d)cm |
| Afmeting | 199,8(h) x 100,4(b) x 75,9(d)cm |
| Gewicht (kg) | 136kg |
| Afmeting Isolatie | 4,3cm |
| Koelmiddel | R290 / GWP 3 |
| Properties | Aluminium & RVS |